VÆLKOMIN!

FM 2009

Úrslit frá føroyameistaraskapinum í svimjing hjá ÍSB
  100 m bringa gentir  
 1.  Krista Mørkøre   02.03.35
 2.  ElisabethRubeksen  02.31.40
 3.  Heidi Eliasen  02.43.10
 4. BeintaSørensen  02.46.81
 5.  Ella Elttør  03.50.45
 6.  Ann í Puntabyrgi  04.10.74

 

   100 m bringa dreingir  
 1.  Ragnvaldur Jensen 01.22.97
 2.  Júst í Túni 01.47.09
 3.  Símun P.Zachariasen 02.03.11
 D  Tórður Hjalt 01.48.63

 

   25 m rygg gentir  
 1.  Súsanna Johannesen  00.25.97
 2.  Krista Mørkøre  00.27.50
 3.  Marjun Niclasdóttir  00.36.41

 

   25 m rygg dreingir  
 1.  Kristian Martin Garðalíð  00.24.81
 2.  Elvin Weihe  00.27.02
 D.  Øssur Gudmundsson  00.36.41

 

   50 m frí gentir  Riðil 1
 1.  Krista Mørkøre  00.46.75
 2.  Súsanna Johannesen  00.48.12
 3.  Elisabeth Rubeksen  00.50.76
 4.  Heidi Eliasen  00.53.66
 5.  Esther Maria Poulsen  01.18.21

 

   50 m frí gentir  Riðil 2
 1.   Marjun Niclasdóttir  01.11.35
 2.  Elin  01.16.40
 3.  Rannvá Falkvard  01.21.61
 4.  Rúna Falkvard  01.23.15
 5.  Tomina Niclasen  01.56.45

 

   50 m frí gentir  Riðil 3
 1.  Apolonia Justesen  00.36.89
 2.  Halla Poulsen  00.48.25
 3.  Beinta Sørensen  01.18.41

 

   50 m frí dreingir Riðil 1 
 1.  Rúni Jacobsen  00.42.69
 2.  Eivind Toftagarð  00.45.72
 3.  Jentoft Kristensen  01.05.92
 4.  Hjalgrím Kastalag  01.11.03
 5.  Theodor Esmar  01.12.35

 

   50 m frí dreingir  Riðil 2
 1.  Ragnvaldur Jensen  00.30.60
 2.  Júst í Túni  00.39.13
 3.  Símun P. Zachariasen  00.40.12
 4.  Elvin Weihe  00.55.46
 5.  Andor Mýru  01.03.21
 6.  René Thomsen  01.31.85

 

   50 m rygg gentir  
 1.  Apolonia Justesen  00.50.16
 2.  Krista Mørkøre  00.59.62
 3.  Súsanna Johannesen  00.59.67
 4.  Halla Poulsen  01.03.03

 

   50 m rygg dreingir  
 1.  Ragnvaldur Jensen  00.38.44
 2.  Kristian Martin Garðalíð  00.58.83
 3.  Elvin Weihe  01.06.74
 4.  Hans Jacob Bárá  02.26.43

 

   25 m frí gentir  Riðil 1
 1.  Eydis á Løgmansbø  00.24.56
 2.  Rúna Falkvard  00.31.53
 3.  Rannvá Falkvard  00.38.62
 4.  Ester Maria Poulsen  00.43.86
 5.  Tomina Niclasen  00.54.81

 

   25 m frí gentir  Riðil 2
 1.  Elisabeth Rubeksen  00.20.98
 2.  Krista Mørkøre  00.21.40
 3.  Heidi Eliasen  00.22.15
 4.  Súsanna Johannesen  00.22.17

 

   25 m frí dreingir  Riðil 1
 1.  Rúni Jacobsen  00.20.18
 2.  Eivind Toftagarð  00.22.45
 3.  Jentoft Kristensen  00.28.46
 4.  Hjalgrím Kastalag  00.32.92
 5.  Dánjal  00.44.99

 

   25 m frí dreingir  Riðil 2
 1.  Símun Petur Zachariasen  00.17.66
 2.  Kristian Martin Garðalíð  00.17.75
 3.  Tórður Hjalt  00.17.82
 4.  Andor Mýru  00.24.52
 5.  Theodor Esmar Hansen  00.42.23
 6.  Hans Jacob Bárá  00.45.64

 

   50 m bringa gentir  Riðil 1
 1.  Krista Mørkøre  00.59.85
 2.  Elisabeth Rubeksen  01.07.24
 3.  Heidi Eliasen  01.10.77
 4.  Rúna Falkvard  01.21.69
 5.  Rannvá Falkvard  01.38.11

 

   50 m bringa gentir  Riðil 2
 1.  Marjun Niclasen  01.12.50
 2.  Beinta sørensen  01.20.17
 3.  Elin  01.42.07
 4.  Ann Mari í Puntabyrgi  01.57.24
 D.  Esther Maria Poulsen  svam cr

 

   50 m bringa dreingir  
 1.  Ragnvaldur Jensen  00.39.48
 2.  Júst í Túni  00.49.51
 3.  Tórður Hjalt  01.08.88
 4.  Theodor Esmar Hansen  01.10.28
 5.  Hans Jacob Bárá  01.46.89
 6.  Herfinn Haraldsen  02.33.19

 

   100 m frí gentir  
 1.  Apolonia Justesen  01.23.90
 2.  Krista Mørkøre  01.43.49
 3.  Halla Poulsen  01.46.11
 4.  Beinta Sørensen  03.08.37

 

   100 m frí dreingir  
 1.  Ragnvaldur Jensen  01.07.77
 2.  Júst í Túni  01.32.78
 3.  Símun Petur Zachariasen  01.35.00
 4.  Kristian Martin Garðalíð  01.49.52
 D.  Elvin Weihe  

 

   50 m firvald gentir  
 1.  Apolonia Justesen  00.47.91
 2.  Halla Poulsen  01.00.13
 3.  Krista Mørkøre  01.02.39
 4.  Elisabeth Rubeksen  01.16.39

 

   50 m dreingir  
 1.  Ragnvaldur Jensen  00.37.94
 2.  Símun Petur Zachariasen  00.58.85